Помогите

3) 4 2/3=

5) 9 ... / ... = 59/6

6) 5 ... / 8 = 43 / ...

8) 17/3 = ... / ...

+2
Ответы (1)
  1. 13 июля, 12:39
    0
    4 2/3=14/3

    9 5/6=59/6

    5 3/8=43/8

    17/3=5 2/3