5-3+4-1/2+10=

С решением

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 20:18
    0
    5-3+4-0.5+10=5-3+4-1/2+10=

    5-3=2

    2+4=6

    6-0.5=5.5

    5.5+10=15.5