4,64 * (-0,1+5,04) - 5,04 * (4,64-0,1)

+5
Ответы (1)
  1. 6 августа, 08:27
    0
    -0,1+5,04=4.94

    4.64*4.94=22.9216

    4.64-0.1=4.54

    5.04*4.54=22.8816

    22.9216-22.8816=0.04