2,5 + 4,6 * (13 4/3 - 12 13/17) =

+1
Ответы (2)
  1. 13 мая, 05:41
    0
    () = 13 13/4 13 13/4 * 4,6 = 2 260/9 = 260/139
  2. 13 мая, 06:02
    0
    1) 13 4/3 - 12 13/17 = 1 29/51

    2) 2,5+4,5=7

    3) 7 * 1 29/51=10 50/51