3 (2*_1) + 4 (5_2*) = 26_4

+4
Ответы (1)
  1. 18 июня, 11:28
    0
    6 х-3+20-8 х=22

    -2 х+17=22

    -2 х=22-17

    -2 х=5

    х = - 5/2