5*5 (4/9*4/8:5) * 22/5

+5
Ответы (1)
  1. 13 марта, 07:53
    0
    5*5 (4/9*4/8:5) * 22/5 = 25 (4*4/9*8:5) * 4.4 = 110 * (16/72 : 5) = 110 * (2/9:5) = 110*2/45=110*2/45=220/45 = 4 8/9