7/36 * (-6/50) + 29/36 * (-6 / 50

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 05:05
    0
    7/36 * (-6/50) + 29/36 * (-6/50) = - 6/50 * (7/36+29/36) = - 6/50*36/36 = - 6/50 = - 3/25 = - 0,12