X (3x+2y) - (x+y) ^2

при x=√7, y=√10

+3
Ответы (1)
  1. 31 августа, 14:42
    0
    X (3x+2y) - (x+y) ^2=3 х²+2 ху - (х²+2 ху+у²) = 3 х²+2 ху - х²-2 ху-у²=2 х² - у²

    при x=√7, y=√10

    2 х² - у²=2*7-10=14-10=4