412+5*3+327, 897-24:8-457,

+2
Ответы (2)
  1. 11 ноября, 23:34
    0
    1) 412+5*3+327=754;

    2) 897-24:8-457=437
  2. 12 ноября, 01:22
    0
    412+5*3+327=412+15+327=427+327=754

    897-24:8-457=897-3-457=440-3=437