Вычисли ... 651-166+3*5. 27:3+423-325. 456+356-3*9. 412+5*3+327. 897-24:8-457. 24:3+359+601. 800-3*8-635. 212+5*3+388. 289+3*3+397;

+3
Ответы (1)
  1. 8 июня, 06:48
    0
    1.651-166+15=500

    2.9+423-325=107

    3.456+356-27=785

    4.412+15+327=754

    5.879-3-457=419

    6.8+359+601=968

    7.800-24-635=141

    8.212+15+388=615

    9.289+9+397=695