площа поля 520 га, за добу зибралы в рожаю з площи, що становить 18% поля, з якою площи було зибрано в рожай

+2
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 12:33
    0
    520*18%=520*0,18=93,6 га - с такой площади собрали урожай