Упростите выражение

А) 7y+10y-13y

Б) 8a+19a+34a

В) 6x-5x-x+6

+5
Ответы (2)
  1. 20 февраля, 00:24
    0
    А) 7y+10y-13y=4 у

    Б) 8a+19a+34a=61 а

    В) 6x-5x-x+6=6
  2. 20 февраля, 00:44
    0
    А) 7 у+10 у-13 у=4 у

    б) 8 а+19 а+34 а=61 а

    в) 6 х-5 х-х+6=0 х+6=6