Решите систему уравнений методом сложения (1-9). а) {х+6 у+9=0, х-3 у=9. б) {24+23 у=-22.8 х-5 у=18. в) {2 х-5 у-13=0,5 х+5 у-1=0. г) {28 х-31 у-267=0, х+у+1=0.

+1
Ответы (1)
  1. 20 марта, 04:49
    0
    {3 х-5 у=23

    {2 х+3 у=9

    3 х+2 у=5 х

    -5 у+3 у=-2 у

    23+9=32

    5 х-2 у=32

    5 х=32+2 у

    х = (32+2 у) / 5

    3 ((32+2 у) / 5) - 5 у=23

    у=-1

    3 х-5 (-1) = 23

    х=6