5,6 * (-3/7) - (-1/5) * 3,1/5=

+2
Ответы (1)
  1. 25 октября, 12:08
    0
    5,6 * (-3/7) - (-1/5) * 3,1/5=0,8 * (-3) - (-1/5) * 16/5=-2,4 - (-16/25) = - 2,4+0,64=-1,76