9-2 1/2:3 3/4 - (2 1/2-1 1/3) * 12

+3
Ответы (1)
  1. 7 мая, 01:41
    0
    =9-5/2:15/4 - (2 3/6-1 2/6) * 12=9-5/2*4/15-1 1/6*12=9-2/3-14=-5 2/3