Преведите дроби к знаменателю 54:

7 11. 17

9;. 18; 27

+3
Ответы (1)
  1. 25 июля, 03:54
    0
    7/9 = (7*6) / (9*6) = 42/54,

    11/18 = (11*3) / (18*3) = 33/54,

    17/27 = (17*2) / (27*2) = 34/54