Скораць бегуна 9 м с. Якую адлегласць ен прабяжыць за 4 с? За 5 с?

+3
Ответы (2)
  1. 2 января, 20:47
    0
    9*4=36 (М) - пробежит за 4 с

    9*5=45 (М) - пробежит за 5 с
  2. 2 января, 21:31
    0
    9•4=36 за 4 с

    9•5=45 за 5 с