Упростите выражение.

-7a-9b+a+11b

+1
Ответы (2)
  1. 28 июня, 02:50
    0
    -7 а+а=-6 а

    -9 б+11 б=2 б

    Ответ

    -6 а+2 б
  2. 28 июня, 02:50
    0
    -7a-9b+a+11b = - 7a+a-9b+11b = a (-7+1) + b (-9+11) = - 6a+2b