50+50:25+60000*5+650-20050

+2
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 07:34
    0
    50 + 50 : 25 + 60000 * 5 + 650 - 20050 = 280652

    1) 50 : 25 = 2

    2) 60000 * 5 = 300000

    3) 50 + 2 = 52

    4) 52 + 300000 = 300052

    5) 300052 + 650 = 300702

    6) 300702 - 20050 = 280652