Вычислите:

6+2,5 * (-4) - 2;

17-2,5 * (-6) + 3.

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 12:36
    0
    6 + (-12) - 2=-8

    17 - (-15) + 3=17+15+3=35