16 с+127+9 с-27 орнегын ыкшамдандар. жане с=4 болгандагы манын табындар.

+2
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 06:14
    0
    16 с + 127 + 9 с - 27 = 25 с + 100,

    при с = 4: 25 * 4 + 100 = 100 + 100 = 200