1) (13,2-x) * 2=24 2) (64-y) * 34=918

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 06:35
    0
    1) 26,4-2 х=24; 2 х=24-26.4; 2 х=-2,4; х=-2,4:24 = - 10

    2) 2176-34 у=918; 34 у=918-2176; 34 у=-1258; у=-1258:34 = - 37