За 8 кг печива заплатили 32 грн

1 кг цукерок на 2 грн дорожче ниж печиво

Скильки можна купити цукерок на 36 грн

+1
Ответы (2)
  1. 26 марта, 21:28
    0
    32:8=4 (грн) - 1 кг печива

    4+2=6 (грн) - 1 кг цукерок

    36:6=6 (кг) - цукерок на 36 грн

    Или так

    36: (32:8+2) = 6 (кг)
  2. 27 марта, 00:50
    0
    1 кг печива стоит 32/8=4 грн

    1 кг цукерок стоит 4+2=6 грн

    На 36 грн можно купить 36/6=6 кг цукерок