У 4 коробках по 24 кг печива, а в 6 коробках по 18 кг цукерок. С, кильки всього килограмив печива и цукерок разом?

+4
Ответы (1)
  1. 20 марта, 07:29
    0
    1) 4*24=96 кг печива

    2) 6*18=108 кг цукерок

    3) 96+108=204 кг

    ответ 204 кг печева и цукерок разом.