1,7*4,5*6,9*1,1/0,23*6,8*0,9*5,5

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 05:44
    0
    1,7*4,5=7,65

    7.65*6.9=52,785

    52.785*1.1=58.0635

    0.23*6.8=1.564

    1.564*0.9=1.4076

    1.4076*5.5=7.7418

    58.0635:7.7418=7.5