40 * (207.54-793) - 270000:18=

1)

2)

3)

4) i t d

nado reshat po posledovatelnosti

(8222-4781) : 37 - (1519-637) : 42=

1)

2)

3)

4) i t d

nado reshat po posledovatelnosti

+1
Ответы (2)
  1. 10 ноября, 13:31
    0
    40 * (207.54-793) - 270000:18=-38418,4

    1) 207,53-793=-585,46

    2) 270000/18=15000

    3) 40 * (-585,46) = - 23418,4

    4) - 23418,4-15000=-38418,4

    (8222-4781) : 37 - (1519-637) : 42=72

    1) (8222-4781) = 3441

    2) (1519-637) = 882

    3) 3441/37=93

    4) 882/42=21

    5) 93-21=72
  2. 10 ноября, 15:19
    0
    1) 207.54-793=-585.46

    2) 40*-585.46=23418.4

    3) 23418.4-270000=-246581.6

    4) - 246581.6:18=-13698.977