793-207-73+27=? 793-207 - (73+27) = ? 793 (-207-73) + 27=? 793 - (207-73+27) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 03:42
    0
    793-207-73+27 = 540

    793-207 - (73+27) = 486

    793 (-207-73) + 27=-222013

    793 - (207-73+27) = 632