Решите уравнение:

(3000 - (520+х) + (352+169)) - 279=1000

+1
Ответы (2)
  1. 24 декабря, 02:25
    0
    (3000 - (520+х) + (352+169)) - 279=1000

    х=352+169

    х=521

    х=3000-521

    х=2379

    х=2379-279

    х=2100

    х=2100-1000

    х=1100

    (3000 - (520+1100) + (352+169)) - 279=1000

    Честно спешил еслишто извените
  2. 24 декабря, 03:38
    0
    (3000 - (520+Х) + 521) - 279=1000

    3000-520-х+521-279=1000

    3000-279+1-х=1000

    3000-279+1-1000=х

    1722=х

    х=1722