1) 603•84 + 2536

2) 318•56-5967

+4
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 09:21
    0
    1) 603*84=50652+2536=53188

    2) 318*56=17808-5967=11841
  2. 22 ноября, 10:05
    0
    603 * 84 + 2 536 = 53 188

    318 * 56 - 5 967 = 11 841