1) 603 * 84 + 2536=

2) 318*56-5967=

3) 64*96-77=

4) 64 * (96-77) =

+5
Ответы (1)
  1. 8 августа, 23:16
    0
    1) 50652+2536=53188

    2) 178808-5967=11841

    3) 6144-77=6067

    4) 64*19=1216