3 3/7+1 3/14 * (8 3/5 - 1 3/5)

+4
Ответы (1)
  1. 25 октября, 20:45
    +1
    =3 3/7+1 3/14 * 7=3 3/7+8 1/2=3 6/14+8 7/14=11 13/14