V vedro nalili 12 litrov vodi, v cainik v 4 raza mensi, cem v vedro, a v bocku na 35 litrov bolse, cem v vedro i cainik vmesti. skolko litrov vodi nalili v bocku

+5
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 18:05
    0
    12 - 4 = 3

    3 + 12=15

    15 + 35=50

    ответ: 50