15 а-143 а+72 а=

7-9,5b+4,63b-24,97=

5/6c-3/8-7c+1/6=

+4
Ответы (1)
  1. 14 мая, 04:27
    0
    15 а-143 а+72 а=200 а

    7-9,5b+4,63b-24,97=3,84b

    5/6c - 3/8-7c + 1/6=374c