Тендеулер шешуге комектесиниздершы отиниш а-69=12+9.

25+х=43+12.

45-х=100-60.

х + (25-6) = 38.

Х + (24+36) = 65.

(40-21) + х=59.

+1
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 18:25
    0
    1. а = 12+9 + 69

    а = 90

    2. х = 43+12-25

    х=30

    3. х = 45 - 100 + 60

    х = 5

    4. х = 38 - 25 + 6

    х = 19

    5. х = 65 - 24 - 36

    х = 5

    6. х = 59 - 40 + 21

    х = 40