Тендеулер жуесин косу тасилимен шешиндер

{х+2 у=6

2 х+у=9

+1
Ответы (1)
  1. 30 августа, 20:55
    0
    Х+2 у=6

    2 х+у=9

    из 1 уравнения: х=6-2 у, теперь подставим это во 2 ур.:

    2 (6-2 у) + у=9 12-4 у+у=9 - 3 у=9-12 - 3 у=-3 у=1 х=6-2 у=6-2=4