Тендер дин тубирин тандау тасилимен табындар икс*икс+60=85

+1
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 23:34
    0
    Х*х+60=85

    2 х+60=85

    2 х=85-60

    2 х=25

    х=25:2

    х=12,5

    ответ: х=12,5