6,1*=-3/2 тендеуди шешуге комектес

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 07:45
    0
    6,1 х=-3/2

    x=-3/2:6,1

    x=-3/2:61/10

    х=-3/2*10/61

    х=-15/61