568 + (4753-642) - 450:9*6

+3
Ответы (2)
  1. 8 марта, 10:58
    0
    568 + (4753 - 642) - 450 : 9 * 6 = 4 379

    1) 450 : 9 = 50

    2) 50 * 6 = 300

    3) 4753 - 642 = 4111

    4) 568 + 4111 = 4679

    5) 4679 - 300 = 4379
  2. 8 марта, 12:13
    0
    1) 4753-642=4 111

    2) 568+4 111=4 679

    3) 450:9=50

    4) 50*6=300

    5) 4 679-300=4 379

    .568 + (4753-642) - 450:9*6=4 379