500*900:800+500-789:600

+2
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 10:10
    0
    1) 500*900=450000

    2) 450000/800=562,5

    3) 789/600=1,315

    4) 562,5+500=1062,5

    5) 1062,5-1,315=1061,185