1651564 * 12154154

8489484 * 945

6634131+56165

+5
Ответы (1)
  1. 31 июля, 11:56
    0
    1 651 564 * 12 154 154 = 20 273 363 196 856

    8 489 484 * 945 = 8 022 562 380

    6 634 131 + 56 165 = 6 690 296