72_90 33_39 45_51 12_60 50_100 дроби

+1
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 01:47
    0
    72/90=12/15; 33/39 = 11/13; 45/51 = 15/21; 12/60=1/5; 50/100 = 1/2