Выполните вычисления:

ж) уменьшите 1 м на 0,1%;

з) уменьшите 2 л на 0,5%.

+4
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 07:12
    0
    Ж) 1 м - 100 см - 10 дм

    0,1%-10 см

    100-10=90 см

    З) 2 л=2000 мл

    2000:100=20 (мл) - 1%

    0,5%-50%

    50•20=1000 (мл) - 1 литр
  2. 27 апреля, 08:53
    0
    Ж) 99,99 см (т. к. 1%=1 см)

    з) 1990 мл (т. к. 1%=20 мл)