Матиматика: Окушы 3 даптер жане 3 альбом сатып алды. Даптердин багасы а тг, Альбомнын багасы в тг. Окушы неше тенгеге сауда жасады? Мундагы а=20, в=150

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 09:33
    0
    3*20=60

    3*150=450

    450+60=510