Салтанатта 85 тенге болды. ол 30 тенгеге калам алды Жане 40 тенгеге альбом сатып Алды. Салтанатта неше тенге калды?

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 10:22
    0
    85 - (30 - 40) = 85 - 70 = 15

    Жауабы: Салтанатта 15 тенге калды