Сауле 10 даптер; гулназ 6 даптер сатып алды Сауле Гулназга караганда 120 тенге артык толеди, Бир даптер канша турады

+4
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 11:19
    0
    10-6=4

    120:4=30

    30*10=300 (Сауле)

    30*6=180 (Гулназ)