Помогите решить!

5,1+6,3b-2,12b при b=0,1

даю 40 б

+2
Ответы (1)
  1. 16 июня, 22:30
    0
    5,1+6,3b-2,12b=5,1+4,18b. подставляем значение: 5,1+4,18*0,1=5,1+0,418=5,518.