Б) 28 у-18 у+6 у при у=1; у=2

+2
Ответы (2)
  1. 2 марта, 20:33
    0
    При y=1

    28*1-18*1+6*1=16

    При y=2

    28*2-18*2+6*2=56-36+12 = 32
  2. 2 марта, 22:02
    0
    При у=1

    28*1-18*1+6*1=16

    при у=2

    28*2-18*2+6*2 = 32