Решите уравнение

5,6-3,9=-4,2+1,7

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 21:12
    0
    5,6-3,9 у=-4,2+1,7 5,6-3,9 у=-2,5 - 3,9 у=-5,6-2,5 - 3,9 у=-8,1 у=-8,1: (-3,9) у=2,07692308 5,6-3,9·2,07692308=-4,2+1,7