750*3-48:2*15+403*12-167

+1
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 05:03
    0
    750*3-48:2*15+403*12-167=6559
  2. 13 апреля, 06:55
    0
    750*3-48:2*15+403*12-167=6559

    1) 750*3=2250

    2) 48:2=24

    3) 24*15=360

    4) 403*12=4836

    5) 2250-360=1890

    6) 1890+4836=6726

    7) 6726-167=6559