575:23+15*34, (2884+1508) : 122-22,34*25-11*12, (237-182) * 23-13

+4
Ответы (2)
  1. 27 января, 02:17
    0
    1) 25+510=535

    2) 4392/122-22=36-22=14

    3) 850-132=718

    4) 55*23-13=1265-131252
  2. 27 января, 04:20
    0
    575:23=25

    15*34=510

    25+510=535

    2884+1508 = 4392

    122-22=100

    4392:100=43,92

    34*25 = 850

    11*12 = 132

    850-132 = 718

    237-182 = 55

    55*23 = 1265

    1265-13=1252